Építők Napja 2020 – kitüntetést kapott Komlós Andor, a Leier Hungária Kft. ügyvezetője

2020.06.08.

Az Építők Napja ünnepség a veszélyhelyzetre tekintettel az idei évben sajnos elmaradt, de az építőiparban dolgozó szakemberek elismerésére online kihirdetés keretében sor került, az oklevelek személyes átadása várhatóan szeptemberben lesz. Ez alkalomból a MATÉSZ felterjesztésében Komlós Andor kollégánk kapta meg az innovációs és technológiáért felelős miniszter által adományozott Miniszteri Elismerő Oklevelet. Komlós Andor szerteágazó iparági tapasztalatokkal és innovatív látásmóddal rendelkező, kiváló szakember. Közgazdászként végzett a Nyugat-Magyarországi Egyetemen. 14 éve dolgozik az építőanyagiparban, azon belül a téglaiparban is: 2007-ig kereskedelmi vezetőként erősítette, azóta ügyvezetőként irányítja a Leier Hungária Kft-t. Vezetése alatt a vállalatnál sor került gyárfelújításokra, beruházásokra, folyamatos termékfejlesztésekre, ezáltal jelentős szerepet játszik az építőanyagipar fejlesztésében. A cég tagja a Magyar Téglás Szövetségnek, így Komlós Andor a szövetségi munka révén is részt vesz az építőanyagipar, illetve a téglaipar fejlesztésében. Gratulálunk a kitüntetéshez!