Sikeresen lezajlott az „Önkormányzati lehetőségek a 2014-2020-as időszak uniós forrásainak felhasználásában – fenntartható településfejlesztés, energiahatékony építés és felújítás” konferencia

2013.04.23.

A Győr-Moson-Sopron Megyei Kereskedelmi és Iparkamara a Magyar Energiahatékonysági Intézettel, a Magyar Építész Kamarával, a Magyar Téglás Szövetséggel és a Társaság a Lakásépítésért Egyesülettel közösen „Önkormányzati lehetőségek a 2014-2020-as időszak uniós forrásainak felhasználásában – fenntartható településfejlesztés, energiahatékony építés és felújítás” címmel közös konferenciát szervezett 2013. április 22-én Győrben. A Konferencia védnöke a Belügyminisztérium volt. A rendezvény programja, az elhangzott előadások anyaga, valamint a kiadott sajtóközlemény innen letölthető.